DE1E3KX102MN4AN01F
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KX |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Ratings | X1, Y1 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.276"Dia(7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 10,500
MOQ:500
SPQ:500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 1,499 | $0.098 |
| 1,500 - 2,499 | $0.09 |
| 2,500 - 4,499 | $0.089 |
| 4,500 - 13,499 | $0.087 |
| 13,500 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





