TLC27M7CP
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st43864977
Date Code:2010
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | LinCMOS? |
| Amplifier Type | CMOS |
| Voltage - Input Offset | 190 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 0.7 pA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 285 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 635 kHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 0.62 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C(TA) |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 546
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $1.633 |
| 50 - 99 | $1.17 |
| 100 - 299 | $1.103 |
| 300 - 499 | $1.059 |
| 500 - 999 | $1.05 |
| 1,000 - 1,999 | $1.043 |
| 2,000 - 3,999 | $1.04 |
| 4,000 - | $1.039 |




