LQH31HNR88K03L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH31 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 180mA |
| Inductance | 880 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 200MHz |
| Q @ Freq | 60 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 860mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1206 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,249
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




