C2012X7R1C225K125AB
TDK

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st43744217
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 70
MOQ:70
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 70 - 699 | $1.324 |
| 700 - 3,499 | $1.30 |
| 3,500 - 6,999 | $1.262 |
| 7,000 - 34,999 | $1.255 |
| 35,000 - 69,999 | $1.252 |
| 70,000 - 139,999 | $1.249 |
| 140,000 - 279,999 | $1.245 |
| 280,000 - | $1.244 |





