- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Accessories - Caps >
- B32-1600(OMRON)
B32-1600
OMRON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:bulk
Management ID:st43742834
Date Code:2018
文档
产品属性
| Color | Beige, Grey |
| Height | 7 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Shape | Round |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 180
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 19 | $0.964 |
| 20 - 49 | $0.789 |
| 50 - 99 | $0.591 |
| 100 - 299 | $0.525 |
| 300 - 499 | $0.481 |
| 500 - 999 | $0.472 |
| 1,000 - 3,999 | $0.466 |
| 4,000 - | $0.461 |





