- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0451015.MRL(LITTELFUSE)
产品属性
| Body Material | Ceramic |
| Current Rating | 15 A |
| Diameter | 2.69 mm |
| Fuse Current | 15 A |
| Height | 2.94 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Cut Tape |
| Resistance | 3.7 mΩ |
| Voltage Rating | 65 V |
| Voltage Rating (AC) | 65 V |
| Voltage Rating (DC) | 65 V |
| Width | 6.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.748 |
| 50 - 99 | $0.608 |
| 100 - 299 | $0.542 |
| 300 - 499 | $0.497 |
| 500 - 999 | $0.489 |
| 1,000 - 3,999 | $0.482 |
| 4,000 - 9,999 | $0.477 |
| 10,000 - | $0.476 |





