MNR34J5ABJ151
ROHM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
原产国:TH
Management ID:st43731277
Date Code:2016
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Lead Free | Lead Free |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Power Dissipation | 125 mW |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 150 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Working Voltage | 200 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 40
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.36 |
| 50 - 99 | $0.303 |
| 100 - 299 | $0.237 |
| 300 - 499 | $0.193 |
| 500 - 999 | $0.185 |
| 1,000 - 3,999 | $0.178 |
| 4,000 - 4,999 | $0.173 |
| 5,000 - | $0.173 |




