UCC5630AMWP
Texas Instruments

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st43705590
Date Code:00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SSOP |
| Height | 2.54 mm |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.25 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 20 mA |
| Number of Bits | 9 |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Pins | 36 |
| Number of Terminations | 9 |
| Operating Supply Current | 13 mA |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 105 Ω |
| Weight | 723.394782 mg |
| Width | 7.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 311
MOQ:12
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $7.713 |
| 120 - 599 | $7.433 |
| 600 - 1,199 | $7.358 |
| 1,200 - 5,999 | $7.302 |
| 6,000 - 11,999 | $7.293 |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 |
| 24,000 - 47,999 | $7.265 |
| 48,000 - | $7.258 |




