TSAL6100
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | LED光学器件 IR/UV/Visible lights/Irradiators |
| Manufacturer | VISHAY |
| Type | Infrared (IR) |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.35 V |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 100 mA |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 80mW/sr @ 100mA |
| Orientation | Top View |
| Viewing Angle | 20° |
| Wavelength | 940nm |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | Radial/5mm Diameter (T 1 3/4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 7,999 | $0.208 |
| 8,000 - 11,999 | $0.169 |
| 12,000 - 15,999 | $0.167 |
| 16,000 - 23,999 | $0.166 |
| 24,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




