LQH32CN100K53L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 26MHz |
| DC Resistance (DCR) | 390mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 46,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.128 |
| 4,000 - 5,999 | $0.114 |
| 6,000 - 9,999 | $0.112 |
| 10,000 - | $0.11 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





