ESD-R-14S
产品属性
| Core Material | Nickel, Zinc |
| Diameter | 14.3 mm |
| Frequency | 300 MHz |
| Height | 28.5 mm |
| Inside Diameter | 6.3 mm |
| Material | Nickel, Zinc |
| Max Frequency | 300 MHz |
| Mount | Clamp , Free Hanging |
| Outside Diameter | 14.3 mm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Test Frequency | 300 MHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,830
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.337 |
| 10 - 49 | $1.407 |
| 50 - 99 | $0.959 |
| 100 - 499 | $0.903 |
| 500 - 999 | $0.865 |
| 1,000 - 1,999 | $0.858 |
| 2,000 - 3,999 | $0.852 |
| 4,000 - | $0.85 |





