UZR1C100MCR1GB
NICHICON
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st43664790
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Dissipation Factor | 0.19 % |
| Leakage Current | 3 µA |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Ripple Current | 23 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,136
MOQ:24
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - 239 | $0.424 |
| 240 - 1,199 | $0.303 |
| 1,200 - 2,399 | $0.247 |
| 2,400 - 11,999 | $0.214 |
| 12,000 - 23,999 | $0.21 |
| 24,000 - 47,999 | $0.202 |
| 48,000 - 95,999 | $0.197 |
| 96,000 - | $0.196 |




