UUJ1C471MNL1MS
NICHICON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st43664735
Date Code:2017+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 470 µF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 12.5 mm |
| Height | 13.5 mm |
| Leakage Current | 225.6 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 360 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 233
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.619 |
| 50 - 99 | $0.426 |
| 100 - 299 | $0.36 |
| 300 - 499 | $0.317 |
| 500 - 999 | $0.308 |
| 1,000 - 3,999 | $0.301 |
| 4,000 - 4,999 | $0.296 |
| 5,000 - | $0.296 |




