- Top >
- 开发工具 >
- 测试与测量 >
- Test Points >
- RCTCTE(KOA)
RCTCTE
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st43664532
Date Code:2018
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 1.45 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 1.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.165 |
| 100 - 299 | $0.144 |
| 300 - 499 | $0.101 |
| 500 - 999 | $0.092 |
| 1,000 - 3,999 | $0.085 |
| 4,000 - 4,999 | $0.08 |
| 5,000 - 9,999 | $0.08 |
| 10,000 - | $0.079 |




