LQW2BHN47NJ03L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st43609242
Date Code:2016
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW2 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 47 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 1.6GHz |
| Q @ Freq | 40 @ 200MHz |
| DC Resistance (DCR) | 230mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.059"W(2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.070" (1.78mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 52
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.187 |
| 100 - 299 | $0.185 |
| 300 - 499 | $0.141 |
| 500 - 999 | $0.132 |
| 1,000 - 3,999 | $0.125 |
| 4,000 - 4,999 | $0.121 |
| 5,000 - 9,999 | $0.12 |
| 10,000 - | $0.119 |





