MM60-52B1-E1-R650
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Card Thickness | 990.6 µm |
| Connector Type | Socket |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 55 mΩ |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 6.1 mm |
| Housing Material | Plastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Manufacturer Package Identifier | MM60-52B1-E1-R650 |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 52 |
| Number of Positions | 52 |
| Number of Rows | 2 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Pitch | 787.4 µm |
| REACH SVHC | Unknown |
| Row Spacing | 800 µm |
| Termination | Solder |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 33,150
MOQ:650
SPQ:650
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 650 - 1,299 | $1.867 |
| 1,300 - 1,949 | $1.817 |
| 1,950 - 2,599 | $1.783 |
| 2,600 - 5,199 | $1.736 |
| 5,200 - | $1.688 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




