BFC233620105
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st41257207
Date Code:07
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 11 mm |
| Dielectric | PP |
| Height | 21 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.0058 mm |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 27.5 mm |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8532250020 |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (DC) | 275 V |
| Width | 11 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,100
MOQ:19
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |




