RN55D1782FB14
VISHAY

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40917395
Date Code:06
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Contact Plating | Lead, Tin |
| Diameter | 2.29 mm |
| Features | Flame Retardant Coating, Military |
| Lead Diameter | 640 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 175 °C |
| Max Power Dissipation | 125 mW |
| Military Standard | MIL-R-10509 |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 125 mW |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 17.8 kΩ |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 200 V |
| Voltage Rating (DC) | 200 V |
| Wire/Cable Diameter | 50.8 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 96
MOQ:96
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 96 - 959 | $0.964 |
| 960 - 4,799 | $0.962 |
| 4,800 - 9,599 | $0.925 |
| 9,600 - 47,999 | $0.917 |
| 48,000 - 95,999 | $0.912 |
| 96,000 - 191,999 | $0.907 |
| 192,000 - | $0.906 |
| - | - |




