- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0313.250H(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CSA, UL |
| Current Rating | 250 mA |
| Diameter | 6.35 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 4.27 Ω |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 39
MOQ:39
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 39 - 389 | $2.374 |
| 390 - 1,949 | $2.343 |
| 1,950 - 3,899 | $2.287 |
| 3,900 - 19,499 | $2.259 |
| 19,500 - 38,999 | $2.249 |
| 39,000 - 77,999 | $2.245 |
| 78,000 - 155,999 | $2.242 |
| 156,000 - | $2.233 |





