- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0217.500H(LITTELFUSE)
产品属性
| Approvals | CCC, CE, CSA, K-Mark, SEMKO, UL, VDE |
| Current Rating | 500 mA |
| Diameter | 5 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 207 mΩ |
| Termination | Clip |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 300
MOQ:167
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 167 - 1,669 | $0.555 |
| 1,670 - 8,349 | $0.54 |
| 8,350 - 16,699 | $0.533 |
| 16,700 - 83,499 | $0.527 |
| 83,500 - 166,999 | $0.525 |
| 167,000 - 333,999 | $0.523 |
| 334,000 - 667,999 | $0.522 |
| 668,000 - | $0.522 |





