- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Memories >
- Other Memories >
- LH5116NA-10(SHARP)
LH5116NA-10
SHARP
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:stick/tube
Management ID:st40911051
Date Code:2008
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Access Time | 100 ns |
| Address Bus Width | 11 b |
| Case/Package | SOP |
| Density | 16 kb |
| Frequency | 100 GHz |
| Interface | Parallel |
| Lead Free | Contains Lead |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 15.6 kB |
| Memory Type | RAM, SRAM |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 24 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Words | 2000 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Sync/Async | Asynchronous |
| Word Size | 8 b |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,085
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.037 |
| 10 - 29 | $2.105 |
| 30 - 49 | $1.666 |
| 50 - 99 | $1.578 |
| 100 - 299 | $1.512 |
| 300 - 499 | $1.468 |
| 500 - 999 | $1.459 |
| 1,000 - | $1.453 |




