GRM188R71A225KE15D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st40904018
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 35,050
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $0.178 |
| 10 - 49 | $0.089 |
| 50 - 99 | $0.045 |
| 100 - 499 | $0.027 |
| 500 - 999 | $0.026 |
| 1,000 - 1,999 | $0.025 |
| 2,000 - 3,999 | $0.025 |
| 4,000 - | $0.025 |





