GRM21BR60J226ME39L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st40691093
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 37,019
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 299 | $0.099 |
| 300 - 499 | $0.069 |
| 500 - 999 | $0.06 |
| 1,000 - 3,999 | $0.054 |
| 4,000 - 4,999 | $0.049 |
| 5,000 - 9,999 | $0.048 |
| 10,000 - 29,999 | $0.048 |
| 30,000 - | $0.047 |





