SPM6530T-3R3M
TDK
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st40687130
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SPM |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 6.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 7.3A |
| Inductance | 3.3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 29.7mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.280"L x 0.256"W(7.10mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Material - Core | 金属 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 396
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





