BU2362FV-E2
ROHM
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
包装类型:cut tape
Management ID:st40618772
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Specific usage |
| Manufacturer | ROHM |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:06 |
| Input | Crystals |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Output | Clocks |
| Frequency - Max | 36.87MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | Audio/Video Equipment for DVD Players |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SSOP-B |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,049
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





