FN2010B-10-06
SCHAFFNER
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:bulk
Management ID:st40556011
文档
产品属性
| Approvals | CSA, ENEC, UL |
| Capacitance | 100 nF |
| Current | 10 A |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 35 mm |
| Frequency | 400 Hz |
| Height | 29.3 mm |
| Inductance | 800 µH |
| Leakage Current | 2 µA |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Resistance | 1 MΩ |
| Schedule B | 8532290040, 8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|8532290040|85 |
| Termination | Quick Connect |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Width | 35 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $19.95 |
| 10 - 49 | $15.25 |
| 50 - 99 | $12.91 |
| 100 - 499 | $12.55 |
| 500 - 999 | $12.32 |
| 1,000 - 1,999 | $12.20 |
| 2,000 - 3,999 | $12.14 |
| 4,000 - | $12.11 |





