LL1608-FSL6N8J
TOKO

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40518359
Date Code:1447
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Composition | Ceramic |
| Core Material | Ceramic |
| Current | 300 mA |
| DC Resistance (DCR) | 220 mΩ |
| Depth | 950 µm |
| Height | 950 µm |
| Inductance | 6.8 nH |
| Lead Free | Lead Free |
| Max DC Current | 600 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Self Resonant Frequency | 1.1 GHz |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 100
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 |
| 100,000 - | $0.87 |
| - | - |
| - | - |




