- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- BTB24-05S60S(BELLNIX)
BTB24-05S60S
BELLNIX
RoHS状态:RoHS
库存类别:代理店库存
供应商排名:
包装类型:bulk
Management ID:st40505263
Date Code:N/A
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | BELLNIX |
| Series | BTB (3W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 600mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 78% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.91"L x 0.65"W x 0.33"H(23.2mm x 16.6mm x 8.5mm) |
| Approval Agency | cUL, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 100
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $13.301 |
| 10 - 49 | $8.904 |
| 50 - 99 | $8.355 |
| 100 - 499 | $7.988 |
| 500 - 999 | $7.915 |
| 1,000 - 1,999 | $7.86 |
| 2,000 - 3,999 | $7.833 |
| 4,000 - | $7.824 |





