CRCW08051K82FKEA
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40394961
Date Code:0706
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0805 |
| Case Code (Metric) | 0805 |
| Composition | Thick Film |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Manufacturer Package Identifier | CRCW0805-e3 |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 1.82 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 150 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,565
MOQ:2,565
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,565 - 25,649 | $0.037 |
| 25,650 - 128,249 | $0.036 |
| 128,250 - 256,499 | $0.035 |
| 256,500 - 1,282,499 | $0.035 |
| 1,282,500 - | $0.035 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




