GRM0332C1E101JD01D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st40243796
Date Code:2013
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 pF |
| Case/Package | 0201 |
| Height | 300 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Thickness | 300 µm |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 300 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,289
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 999 | $0.02 |
| 1,000 - 3,999 | $0.016 |
| 4,000 - 4,999 | $0.011 |
| 5,000 - 9,999 | $0.011 |
| 10,000 - 19,999 | $0.01 |
| 20,000 - 29,999 | $0.01 |
| 30,000 - 49,999 | $0.01 |
| 50,000 - | $0.01 |




