GRM033R70J103KA01D
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st40243683
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 10000 pF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 88,450
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 499 | $0.028 |
| 500 - 999 | $0.027 |
| 1,000 - 3,999 | $0.02 |
| 4,000 - 4,999 | $0.015 |
| 5,000 - 9,999 | $0.015 |
| 10,000 - 29,999 | $0.014 |
| 30,000 - | $0.014 |
| - | - |





