PCM1772PW
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:tray
Management ID:st40210899
Date Code:2010
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 3.6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Sampling Rate (Per Second) | 50k |
| Number of Channels | 1 |
| Data Interface | I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC DAC/AUDIO 24BIT 50K 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 150
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $5.838 |
| 5 - 9 | $5.036 |
| 10 - 29 | $4.371 |
| 30 - 49 | $3.928 |
| 50 - 59 | $3.84 |
| 60 - 99 | $3.817 |
| 100 - 199 | $3.773 |
| 200 - | $3.74 |




