产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 FPGA |
| Manufacturer | XILINX |
| Series | SpartanR-3A |
| Voltage - Supply | 1.14V ~ 1.26V |
| Number of I/O | 248 |
| Number of LABs/CLBs | 448 |
| Number of Logic Elements/Cells | 4032 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 85°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 320-FBGA(19x19) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $138.936 |
| 10 - 49 | $136.135 |
| 50 - 99 | $135.201 |
| 100 - 499 | $134.734 |
| 500 - 999 | $134.454 |
| 1,000 - 1,999 | $134.134 |
| 2,000 - 3,999 | $133.894 |
| 4,000 - | $133.707 |





