DS32KHZ/WBGA
MAXIM
RoHS状态:LEADED
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:tray
原产国:HK
Management ID:st40113094
Date Code:2004
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Oscillators |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | TCXO |
| Voltage - Supply | 4.5 ~ 5.5V |
| Output | COMS |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Frequency Stability | ±2 ppm@0 ~ 40°C |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PBGA 36pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 52
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $8.863 |
| 5 - 9 | $5.539 |
| 10 - 29 | $4.879 |
| 30 - 49 | $4.44 |
| 50 - 59 | $4.352 |
| 60 - 99 | $4.33 |
| 100 - 199 | $4.286 |
| 200 - | $4.253 |




