KC7050A50.0000C30E00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | CSMD |
| Depth | 5 mm |
| Frequency | 50 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 3.63 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Min Supply Voltage | 2.97 V |
| Number of Pins | 4 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000 |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




