UVR1C331MPA
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40038488
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 330 µF |
| Case/Package | Radial |
| Height - Seated (Max) | 11.5062 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 3.5 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 370 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,800
MOQ:429
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 429 - 4,289 | $0.216 |
| 4,290 - 21,449 | $0.214 |
| 21,450 - 42,899 | $0.209 |
| 42,900 - 214,499 | $0.204 |
| 214,500 - 428,999 | $0.204 |
| 429,000 - 857,999 | $0.203 |
| 858,000 - | $0.203 |
| - | - |




