UHD1E222MHD
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40038475
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12.5 mm |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 35.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 37.4904 mm |
| Impedance | 15 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Leakage Current | 550 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 3.4 A |
| Ripple Current (AC) | 3.4 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 475
MOQ:43
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 43 - 429 | $2.159 |
| 430 - 2,149 | $2.141 |
| 2,150 - 4,299 | $2.085 |
| 4,300 - 21,499 | $2.057 |
| 21,500 - 42,999 | $2.048 |
| 43,000 - 85,999 | $2.042 |
| 86,000 - 171,999 | $2.032 |
| 172,000 - | $2.029 |




