- Top >
- 被动元件 >
- 集成电路/集成电路 >
- Fixed inductors >
- KL32TE033J(KOA)
KL32TE033J
KOA

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st40038276
Date Code:00
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 1210 |
| Current Rating | 450 mA |
| DC Resistance (DCR) | 240 mΩ |
| Frequency | 100 MHz |
| Inductance | 33 nH |
| Max DC Current | 450 mA |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,015
MOQ:300
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 300 - 2,999 | $0.309 |
| 3,000 - 14,999 | $0.301 |
| 15,000 - 29,999 | $0.295 |
| 30,000 - 149,999 | $0.292 |
| 150,000 - 299,999 | $0.291 |
| 300,000 - 599,999 | $0.29 |
| 600,000 - | $0.29 |
| - | - |




