LQW04AN5N6D00D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW04 |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 470mA |
| Inductance | 5.6 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 9GHz |
| Q @ Freq | 20 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 120mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.5nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 03015(0804メートル法) |
| Size / Dimension | 0.031"L x 0.016"W(0.80mm x 0.40mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 260
MOQ:215
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 215 - 2,149 | $0.432 |
| 2,150 - 10,749 | $0.425 |
| 10,750 - 21,499 | $0.417 |
| 21,500 - 107,499 | $0.412 |
| 107,500 - 214,999 | $0.409 |
| 215,000 - 429,999 | $0.407 |
| 430,000 - 859,999 | $0.406 |
| 860,000 - | $0.406 |





