GR442DR73D102KW02L
MURATA
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39532438
Date Code:2005
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 nF |
| Case/Package | 1808 |
| Case Code (Imperial) | 1808 |
| Case Code (Metric) | 4520 |
| Depth | 2 mm |
| Dielectric | X7R |
| Height | 2 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 5 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Thickness | 2 mm |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating (DC) | 2 kV |
| Width | 2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,934
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




