UVR1J222MHA
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39508716
Date Code:98
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 18 mm |
| Height | 35.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 35.5092 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 7.493 mm |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 2.3 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 63 V |
| Voltage Rating (DC) | 63 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 62
MOQ:28
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 28 - 279 | $3.389 |
| 280 - 1,399 | $3.375 |
| 1,400 - 2,799 | $3.301 |
| 2,800 - 13,999 | $3.244 |
| 14,000 - 27,999 | $3.216 |
| 28,000 - 55,999 | $3.208 |
| 56,000 - 111,999 | $3.20 |
| 112,000 - | $3.192 |




