UPL1H222MHH
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39508706
Date Code:95
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 2.2 mF |
| Case/Package | Aluminum |
| Diameter | 18 mm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Leakage Current | 3.3 mA |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 2.3 A |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:11
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $8.625 |
| 110 - 549 | $8.303 |
| 550 - 1,099 | $8.228 |
| 1,100 - 5,499 | $8.172 |
| 5,500 - 10,999 | $8.144 |
| 11,000 - 21,999 | $8.135 |
| 22,000 - 43,999 | $8.126 |
| 44,000 - | $8.117 |




