LQM2HPN4R7MG0L
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM2 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 1.1A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 25MHz |
| DC Resistance (DCR) | 138mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 170
MOQ:170
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 170 - 1,699 | $0.545 |
| 1,700 - 8,499 | $0.53 |
| 8,500 - 16,999 | $0.523 |
| 17,000 - 84,999 | $0.517 |
| 85,000 - 169,999 | $0.515 |
| 170,000 - 339,999 | $0.513 |
| 340,000 - | $0.512 |
| - | - |






