LL1005-FHL1N5S
TOKO
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
包装类型:cut tape
Management ID:st39455409
Date Code:2009
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 0402 |
| Core Material | Ceramic |
| DC Current | 500 mA |
| DC Resistance (DCR) | 130 mΩ |
| Depth | 550 µm |
| Height | 550 µm |
| Inductance | 1.5 nH |
| Introduction Date | 2001-08-18 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 10 months ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max DC Current | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Q Factor | 8 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Self Resonant Frequency | 12 GHz |
| Shielding | No |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 20 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,800
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.202 |
| 100 - 299 | $0.162 |
| 300 - 499 | $0.118 |
| 500 - 999 | $0.11 |
| 1,000 - 3,999 | $0.103 |
| 4,000 - 4,999 | $0.098 |
| 5,000 - 9,999 | $0.098 |
| 10,000 - | $0.097 |




