UWT1A221MCL1GS
NICHICON

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39404666
Date Code:11
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 6.3 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 7.7 mm |
| Height - Seated (Max) | 7.6962 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 22 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 105 mA |
| Ripple Current (AC) | 105 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 10 V |
| Voltage Rating (DC) | 10 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 32
MOQ:32
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 319 | $2.893 |
| 320 - 1,599 | $2.83 |
| 1,600 - 3,199 | $2.774 |
| 3,200 - 15,999 | $2.746 |
| 16,000 - 31,999 | $2.736 |
| 32,000 - 63,999 | $2.729 |
| 64,000 - 127,999 | $2.721 |
| 128,000 - | $2.718 |




