UVR1V221MPA
NICHICON

RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39404659
Date Code:02
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 220 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 0.14 % |
| Height | 12.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 12.4968 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lead Pitch | 5.0038 mm |
| Leakage Current | 231 µA |
| Life (Hours) | 2000 hours |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Ripple Current | 385 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 200
MOQ:200
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.463 |
| 2,000 - 9,999 | $0.454 |
| 10,000 - 19,999 | $0.446 |
| 20,000 - 99,999 | $0.44 |
| 100,000 - 199,999 | $0.438 |
| 200,000 - 399,999 | $0.436 |
| 400,000 - 799,999 | $0.435 |
| 800,000 - | $0.435 |




