ADXL343BCCZ-RL
ANALOG DEVICES
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39391957
Date Code:2018
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 传感器/传感器IC/传感器模块 Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Digital |
| Output Type | I2C/SPI |
| Bandwidth | 0.05Hz ~ 1.6kHz |
| Acceleration Range | ±2g/4g/8g/16g |
| Product Overview | ACCEL 2-16G I2C/SPI 14LGA |
| Sensitivity (LSB/g) | 256(±2g) ~ 32(±16g) |
| Axis | X/Y/Z |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-LGA(3x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




