ECQV1H104JL2
PANASONIC
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st39391542
Date Code:2008
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 nF |
| Case/Package | Radial |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 4 mm |
| Dielectric | PET |
| Dielectric Material | Polyester |
| Height | 5 mm |
| Height - Seated (Max) | 5.9944 mm |
| Lead Diameter | 500 µm |
| Lead Pitch | 5 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,500
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




