LMK325ABJ107MM-P
TAIYO YUDEN
RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
Management ID:st39191901
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | M |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.10 |
| 10 - 49 | $1.40 |
| 50 - 99 | $0.91 |
| 100 - 499 | $0.80 |
| 500 - 999 | $0.78 |
| 1,000 - 1,999 | $0.78 |
| 2,000 - 3,999 | $0.78 |
| 4,000 - | $0.78 |





