FX23-100P-0.5SV20
HIROSE
RoHS状态:N/A
库存类别:代理店库存
供应商排名:A-4
Management ID:st39185318
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Connector Type | Header |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 17.85 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Mated Stacking Heights | 30 mm |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 100 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 508 µm |
| Width | 8.9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $8.99 |
| 10 - 49 | $7.70 |
| 50 - 99 | $4.92 |
| 100 - 499 | $4.79 |
| 500 - 999 | $4.75 |
| 1,000 - 1,999 | $4.71 |
| 2,000 - 3,999 | $4.69 |
| 4,000 - | $4.67 |




